Сфера спортивного права доволі стрімко розвивається і необхідно постійно тримати руку на пульсі. При цьому, більша кількість суб’єктів спорту в нашій державі звикла вирішувати правові питання самостійно. До адвоката зазвичай звертаються коли вже виник спір, для вирішення якого вже необхідно звертатись до судових органів.

Варто зауважити, що своєчасна правнича допомога є засобом запобігання виникнення спору, оскільки досвідчений правник зможе розгледіти конфлікт інтересів свого клієнта ще на етапі укладання первинного правочину, передбачити всі можливі сценарії розвитку подій у відносинах сторін і максимально забезпечити задоволення інтересів свого клієнта.

При цьому, разово залучати юриста лише для укладання певних правочинів не завжди доцільно, оскільки така робота, як правило, носить періодичний характер, відразу оплачується клієнтом в повному обсязі і юрист не несе відповідальності за подальшу долю інтересів клієнта за правочином.

Оптимальним варіантом для багатьох суб’єктів спорту є абонентське обслуговування адвоката, яке полягає у наданні кваліфікованої юридичної допомоги в потрібному обсязі на постійній основі, в основу якої покладається ступінь подальшої відповідальності адвоката.

Основними перевагами абонентського обслуговування є те, що адвокат надає правову допомогу на підставі договору, в якому прописуються всі умови співпраці між ним та клієнтом за фіксовану абонентську плату, і адвокат супроводжує клієнта шляхом всього строку дії правочину, гарантуючи таким чином його повне виконання іншою стороною, при необхідності супроводжує відповідний судовий спір з іншою стороною, а також надає інші супроводжуючі правові послуги (консультації, виїзд при ДТП, сімейні спори, питання с сфері бізнесу тощо), застосовуючи всі свої знання та досвід, отримані за роки праці в різних галузях права.

Абонентське обслуговування адвоката є доступним і таким видом послуги можуть дозволити собі скористатись майже всі суб’єкти спорту: спортсмени, тренери, спортивні федерації, навість ті, в структурі яких є штатні юристи.

Ми надаємо послуги з абонентського обслуговування адвоката суб’єктам спорту і будемо раді обсудити умови подальшої співпраці, оберемо оптимальний пакет обслуговування з урахуванням Ваших побажань та стратегічних планів. Ми завжди на зв’язку!

® iskor.net

ПРАКТИКИ
Абонентське обслуговування
Правовий аналіз та консультація
Договір з агентом
Трансферний контракт в футболі
Трудові спори в галузі спорту
Допінгові порушення
Медіація
Супроводження спорів
Договірні відносини в спорті