Сфера спортивного права доволі стрімко розвивається і необхідно постійно тримати руку на пульсі. При цьому, більша кількість суб’єктів спорту в нашій державі звикла вирішувати правові питання самостійно. До адвоката зазвичай звертаються коли вже виник спір, для вирішення якого необхідно звертатись до судових органів.

Варто зауважити, що своєчасна правнича допомога є засобом запобігання виникнення спору, оскільки досвідчений правник зможе розгледіти конфлікт інтересів свого клієнта ще на ппочатковому етапі, передбачити всі можливі сценарії розвитку подій у відносинах сторін і максимально забезпечити задоволення інтересів свого клієнта.

При цьому, разово залучати юриста лише для укладання певних правочинів не завжди доцільно, оскільки така робота, як правило, носить періодичний характер, відразу оплачується клієнтом в повному обсязі і юрист не несе відповідальності за подальшу долю інтересів клієнта.

Оптимальним варіантом для багатьох суб’єктів спорту є абонентське юридичне обслуговування, яке полягає у наданні кваліфікованої правової допомоги в потрібному обсязі на постійній основі, в основу якої закладена особиста відповідальність адвоката.

Основними перевагами абонентського обслуговування є те, що адвокат надає правову допомогу на підставі договору, в якому прописуються всі умови співпраці між ним та клієнтом за фіксовану абонентську плату, і адвокат супроводжує клієнта шляхом всього строку дії правочину, гарантуючи таким чином його повне виконання іншою стороною. При необхідності адвокат супроводжує відповідний судовий спір, а також надає інші супроводжуючі правові послуги (консультації, виїзд при ДТП, сімейні спори, питання с сфері бізнесу тощо), застосовуючи всі свої знання та досвід, отримані за роки праці в різних галузях права.

Абонентське обслуговування адвоката є фінансово доступною послугою. Таким видом послуги можуть скористатись всі суб’єкти спорту: спортсмени, тренери, спортивні федерації та клуби, навість ті, в структурі яких є штатні юристи.

Ми надаємо суб’єктам спорту послуги з абонентського юридичнного обслуговування і будемо раді обсудити умови співпраці, оберемо оптимальний пакет з урахуванням Ваших побажань та стратегічних планів. Ми завжди на зв’язку!

® iskor.net

ПРАКТИКИ
Абонентське обслуговування
Правовий аналіз та консультація
Договір з агентом
Трансферний контракт в футболі
Трудові спори в галузі спорту
Допінгові порушення
Медіація
Супроводження спорів
Договірні відносини в спорті