Ми спеціалізуємось на наданні консультаційних послуг і представництва в сфері спортивного права і можемо надавати нашим клієнтам наступні послуги:

1. Усна консультації по телефону та роз’яснення спірних питань у доступній формі.

Щоб консультація вийшла більш ефективною – клієнту потрібно лише підготувати чітке формулювання проблеми і детальний опис ситуації.

2. Усна консультації з вивченням документів.

Саме така консультація дозволяє ґрунтовніше підійти до вивчення проблеми, оцінити складність питання, визначити перспективи та надати клієнту конкретні рекомендації щодо усунення виникаючих проблем.

3. Письмова консультація з вивченням документів.

Такий вид консультації здійснюється в разі необхідності, якщо питання потребує невідкладного вирішення. При такому виді консультації, письмове звернення клієнта є обов'язковою умовою, після його отримання, питання відразу приймається в роботу.

4. Дослідження матеріалів справи.

Здійснюється аби вирогідно оцінити перспективи вирішення справи, надати клієнту рекомендації щодо коригування правової позиції , виявити прогалини та надати поради щодо їх усунення. Правовий аналіз дозволить дати оцінку і скласти модель розвитку ситуації, прорахувати можливі ризики та знизити або взагалі виключити вирогідність їх виникнення.

5. Вивчення та правовий аналіз матеріалів справи для подальшого її супроводження та представництва інтересів клієнта в органах, що вирішуватимуть спортивний спір.

Дає можливість вивчити всі деталі спору, що дозволить більш ретельно підготуватися до судового процесу, зібрати всі необхідні докази та визначити найбільш реалістичну модель розвитку справи, очікуваний результат, фінансові та майнові ризики та перспективи.

® iskor.net

ПРАКТИКИ
Абонентське обслуговування
Правовий аналіз та консультація
Договір з агентом
Трансферний контракт в футболі
Трудові спори в галузі спорту
Допінгові порушення
Медіація
Супроводження спорів
Договірні відносини в спорті